numer alarmowy 994 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Władze spółki

 

ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW

w osobie Prezydenta Miasta Pabianic - Grzegorza Mackiewicza

 

RADA NADZORCZA w osobach:

Arkadiusz Bujacz - Przewodniczący

Waldemar Sawosz - Sekretarz

Tomasz Kloze - Członek

 

ZARZĄD SPÓŁKI w osobach:

RafalKunka

 

Rafał Kunka

Prezes Zarządu | Dyrektor ds. technicznych 

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. od 1992r. Absolwent Politechniki Łódzkiej i podyplomowych studiów menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadacz uprawnień budowlanych w specjalności instalacje i sieci sanitarne w zakresie kierowania robotami bez ograniczeń oraz w zakresie projektowania bez ograniczeń. Lubi wszelkiego rodzaju ruch na świeżym powietrzu taki jak jazda na rowerze, ale także praca w ogrodzie.

  
RobertJanus

Robert Janus

Z-ca Prezesa Zarządu | Dyrektor ds. inwestycji

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. od 2006r. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Pasjonuje się muzyką i wszystkim co z nią związane, a także fotografią.

JoannaFuks 

Joanna Fuks

Z-ca Prezesa Zarządu | Główna Księgowa

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. od 1988r. Absolwentka Politechniki Łódzkiej i podyplomowych studiów menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uwielbia wszelkiego rodzaju ruch na świeżym powietrzu taki jak gra w siatkówkę i jazda na rowerze.