numer alarmowy 994 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zwikowka

baner dąbrowa

dodane przez: Admin
data: 18 grudzień, 2013

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach bierze także udział w branżowych i międzybranżowych zawodach w piłkę nożną i piłkę siatkową.

Udzielamy się również promując naszą Firmę na takich imprezach miejskich jak na przykład: Dni Pabianic, Dni Powiatu Pabianickiego, a także Kocham Pabianice. Przy naszych stoiskach można uzyskać interesujące informacje na temat Funduszy Europejskich, jak również zaczerpnąć wiedzy na temat Spółki.

Czytaj więcej
dodane przez: Admin
data: 18 grudzień, 2013

Ogólnopolską Spartakiadę Pracowników Wodociągów i Kanalizacji zainaugurowano w 1982 r. w Elblągu. Stała się ona imprezą cykliczną, która miała być organizowana co roku – i było tak przez 6 lat. Potem nastąpiła pięcioletnia przerwa.

Do wznowienia zawodów pracowników branży wodociągowej przyczynił się Tadeusz Jakubowski (innowator, społecznik działający na rzecz poprawy warunków pracy, aktywny członek NSZZ Solidarność, niezwykle ceniony i szanowany pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Czytaj więcej
dodane przez: Admin
data: 27 listopad, 2013

Światowy Dzień Wody - to święto, które zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 22 grudnia 1992, a obchodzone corocznie 22 marca. Powołane zostało w czasie konferencji Szczyt Ziemi 1992 (UNCED) w Rio de Janeiro w Brazylii, w ramach Agendy 21. Powodem był fakt, że ponad miliard ludzi na świecie cierpi z powodu braku dostępu do czystej wody pitnej.

Czytaj więcej